Termékek Menü
   

TOLDÓ FC/PC, OM1-2, 1D

Katt rá a felnagyításhoz
Ár:
121 Ft + ÁFA ( 154 Ft )
Cikkszám: FOTS-FCPC-1-2
Elérhetőség: Rendelhető
Átlagos értékelés: Nem értékelt

Leírás és Paraméterek

Felhasználás: kültéri, beltéri kábelek összekapcsolásához Szálszám: 1 Száltípus: OM1,OM2 Csatlakozó: FC/PC

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!