Termékek Menü
   

TOLDÓ SC/PC OM5, SIMPLEX

Katt rá a felnagyításhoz
Ár:
115 Ft + ÁFA ( 146 Ft )
Cikkszám: FOTS-SC-PC-5
Elérhetőség: Rendelhető
Átlagos értékelés: Nem értékelt

Leírás és Paraméterek

Felhasználás: kültéri, beltéri kábelek összekapcsolásához Szálszám: 1 Száltípus: OM5 Csatlakozó: SC/PC

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!