Termékek Menü
   

TOLDÓ ST/PC, OM1-2

Katt rá a felnagyításhoz
Ár:
115 Ft + ÁFA ( 146 Ft )
Cikkszám: FOTS-ST-PC-1-2
Elérhetőség: Rendelhető
Átlagos értékelés: Nem értékelt

Leírás és Paraméterek

Felhasználás: kültéri, beltéri kábelek összekapcsolásához Szálszám: 1 Száltípus: OM1,OM2 Csatlakozó: ST/PC

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!